Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 17
Előre
dius7 » 2011-05-06 17:40:11
Hol lehet letölteni a Sims 2 évszakok című kiegészítőt ?? :O (magyarul..) Segítene valaki..?? köszönöm
fbazsi95 » 2008-10-27 19:13:49
| Köszi! Nagyon állat. Ven 1 simem ameik zombi,farkasember,vámpír,növénysim egyszerre. | |
F.Bazsi ![]() ![]() ![]() |
Mythbuster » 2008-10-02 17:17:47
Hsz.: 565
Köszönöm Megkönyítetted a dolgom![]() | |
Egy atom találkozik egy másikkal! Mondja az egyik:Elhagytam egy elektront! Mire a másik:Gondolgozz pozitívan! ![]() |
kovifeco » 2008-10-02 17:12:29
| Bocs a Warez miatt de innen szedhető le varázsital amit ha a sim megiszik akkor lnnyé változik. | |
![]() |
Mythbuster » 2008-10-02 16:40:07
Hsz.: 565
Valahol egyszer régen találtam ezekre hack-et...(mármint vámpírra és farkasemberre...) ha megint megtalálom elhozom őket![]() | |
Egy atom találkozik egy másikkal! Mondja az egyik:Elhagytam egy elektront! Mire a másik:Gondolgozz pozitívan! ![]() |
fbazsi95 » 2008-09-30 19:19:43
| Oksa! Köcce a segitséget. Kár hogy farkasember nem lehetek kóddal. | |
F.Bazsi ![]() |
kovifeco » 2008-09-29 15:42:11
| Ezek kicsit hibásak vagy hiányosak. 1:A vámpír:Az éjszakákkal a Belváros jött de nem csak ott hanem a sima szomszédságba is lehet találkozni de ritkán. 2 a szomszédság:Nem tengersimfalva hanem Tengerszemfalva. 3:Igaz farkas kell de világító szemü. ![]() | |
![]() |
Groovebaby » 2008-09-28 17:36:04
vámpírral éjszaka tudsz találkozni a belvárosban, tengersimfalván. Kell éjszakák kieg hozzá. A farkassal 100%os viszony kell akkor harap meg. Vámpír kóddal is lehetsz, titkos kód, katt a simedre shifttel és ott make vampire
fbazsi95 » 2008-09-28 16:51:45
| Azt szeretném kérdezni hogy hol találok vámpírt? Addig eljutotta hogy a belvárosban de ott hol? Vagy ha valaki tud 1 egyszerűbb módott annál hogy megharap 1 vámpír akkor irja le pls. És ha a farkas eljön hozzám akkor mikor harap meg? | |
F.Bazsi ![]() |
kovifeco » 2008-08-28 09:04:39
Akkor vérfarkas is lesz.Nem lesz smmi baj.Nekem van egy szervóm ami vérfarkas vámpír és növénysim egyben.De még zombi is!A kinézet változik kicsit de tudja a lények interakcióját.De sajna a vámpírnövénysim kombináció ütötte ki a simem.Vámpírság miatt napra nem mehet de az a szükséglete mert növénysim is.
Thomas92 » 2008-08-28 08:41:07
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Tegyük fel, hogy a simem egy vámpír és ha megharapja egy vérfarkas akkor mi lesz?
Lenne egy kérdésem.Tegyük fel, hogy a simem egy vámpír és ha megharapja egy vérfarkas akkor mi lesz?
Rose » 2008-08-27 15:14:10
| Ja , szerintem te félre értettél engem. Hogy lehet a napágyon napozni? | |
Csatlakozom, SIMS 4EVER |
kovifeco » 2008-08-26 10:44:26
A Nspozás meg a tengerparton tehető meg.Ha megvan a Jó Utat meny el twikkire és ott katt a tengerpartra majd Napozás.
Groovebaby » 2008-08-26 07:25:04
simeddel katt a tükörre és változtat a megjelenésén. Akkor vársz egy kicsit és megjelenik a szerkeztő felület, ott azt hiszem talán alulról a második, ahol napszemcsik vannak (de az ikonja is olyan) és felveszel egyet.
ha erre gondoltál...
ha erre gondoltál...
Rose » 2008-08-25 13:41:53
Ja azt is kihagytam ;MINDEN KIEG. EREDETI!!!!!!!!!! Bocss egy kicsit vagyok. | |
Csatlakozom, SIMS 4EVER |
Rose » 2008-08-25 13:39:54
| Bocs, hogy közbe szólok DE HOL TALÁLOM MEG A NAPSZEMCSIT!??????? És milyen ˝opció˝ a napozás? | |
Csatlakozom, SIMS 4EVER |
kovifeco » 2008-08-22 20:58:55
A Simedre teszel napszemcsit.Napozás.Akkor majd bekenyi magát.Vedd ki a kezéböl moveObjects on kóddal és ted le.Legyen limonádés stand ami a vár az üzlettel jött.Arról is vedd el majd tedd a sim mellé.Az előző hozzászólásra.
1:Akkor vedd elő a lemezt és ted fel.
2:Ha esetleg Letöltött akkor ne számíts segítségre mivel Illegálisez a kérdés.
1:Akkor vedd elő a lemezt és ted fel.
2:Ha esetleg Letöltött akkor ne számíts segítségre mivel Illegálisez a kérdés.
Rose » 2008-08-12 11:42:06
Kovifeco!!!!!!! Hogy lehet mellérakni a limonádét,napszemcsit a simre úgy , hogy napozzon ?: | |
Csatlakozom, SIMS 4EVER |
netta92 » 2008-07-29 14:20:28
hello
el tudná valaki küldeni nekem az évszakok instal fájlt, az enyém "elveszett"
annélkül nem tudom felinstalálni...
nagyon köszönöm
sivegesaneta@yahoo.com
el tudná valaki küldeni nekem az évszakok instal fájlt, az enyém "elveszett"

annélkül nem tudom felinstalálni...
nagyon köszönöm
sivegesaneta@yahoo.com
Jopy » 2008-07-21 15:07:57
| Kösz! | |
"SIMS 2" 4-ever. Honlapom: Jopy Sims 1. honlap és Jopy Sims 2. honlap |
Groovebaby » 2008-07-21 07:51:36
max úgy, hogy ültetsz pár növényt, azokra shift+katt és hogy bogárral fertőzött (angolul nem tudom pontosan hogy hozza) és állandóan permetezgeted. Azt hiszem egy 10x lepermetezed akkor a simed azzá változik.
Jopy » 2008-07-19 20:35:15
Kóddal lehet növénysimet csinálni? | |
"SIMS 2" 4-ever. Honlapom: Jopy Sims 1. honlap és Jopy Sims 2. honlap |
Groovebaby » 2008-07-18 11:56:31
hát, ezt még így sosem néztem meg, de ha legközelebb játszom, ígérem megnézem neked
FDani » 2008-07-16 13:16:40
Helló. Lenne egy kérdésem.
Volt egy kis propblémám az egyik háztartással. Beköltöztettem az Ottomas családot (a nagyonnagy alapcsaládot) Virágvégébe. Az anyukánál kicsit felgyorsítottam a szülést. Miután megszülettek, megnéztem a családfát, de ott valami rémesetet láttam. A most született gyerekeknek ugyanis az apja nem a családapa volt, hanem az egyik szomszédlakó, Patricia Wan. Ottomasékat kiköltöztettem és töröltem, úgyszint Patriciát.
Ha viszont jól emlékszem, régen is hasonló kimenetelű volt ez a szülés.
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy ez a probléma előfordult másnál is, vagy csak a program velem szórakozik?
Volt egy kis propblémám az egyik háztartással. Beköltöztettem az Ottomas családot (a nagyonnagy alapcsaládot) Virágvégébe. Az anyukánál kicsit felgyorsítottam a szülést. Miután megszülettek, megnéztem a családfát, de ott valami rémesetet láttam. A most született gyerekeknek ugyanis az apja nem a családapa volt, hanem az egyik szomszédlakó, Patricia Wan. Ottomasékat kiköltöztettem és töröltem, úgyszint Patriciát.
Ha viszont jól emlékszem, régen is hasonló kimenetelű volt ez a szülés.
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy ez a probléma előfordult másnál is, vagy csak a program velem szórakozik?
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 17
Előre

:X
F.Bazsi 




Bocss egy kicsit
vagyok.